LOVE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOVE

love is in the air
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ljubavni stihovi...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Angeel_of_life
Admin
Angeel_of_life


Broj poruka : 472
Datum upisa : 30.08.2008
Godina : 28
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyPon Sep 01, 2008 10:35 am

Slichno ovom...



Noćas su zvijezde zasjale
samo za tebe i mene.
Noćas mi je vjetar tvoje ime šapnuo,
bol u srcu probudio.
Zbog tebe sam noćas zaplakala i
stare uspomene probudila.
Noćas sam shvatila
da te nisam preboljela.

Bolja sam od svih koje znas, ja samo hocu da ti nesto dam. Ti si moja cokolada zbog koje je nastala ova balada i da ti nije palo na pamet ovo brisat jer ti vise necu pisat

Bolje je ne imati i voljeti nego imati i biti prevaren.

Bori se za srecu, za ono sto zelis, ono sto mnogo ti znaci nemoj dijeliti. Ne brini za druge, drugi ce se snaci, a ljubav poput tebe tesko je naci!

Brzo, otvori prozor! Jesi li? Jos nisi? Hajde! A sada lovi...jos malo...evo ga dolazi...doletio je samo za tebe...NAJVECI POLJUBAC NA SVIJETU!!!

Cao ljubavi, samo da ti se javim,evo me u bolnici, nasli su mi kamen u bubregu, bakteriju u zelucu, i TEBE U SRCU.

Čekala sam tebe, a ti drugu uze, zelim da ti vratim ja suze za suze. Imala sam tebe , a ti zivot svoj hocu da ti vratim samo bol za bol!!!

Cesto je tesko pronaci rijeci, jer onih pravih tako je malo. Zar su uopče potrebne rijeci da shvatis da mi je do tebe stalo!?!?!

Cilj ljubavi nije naci savrsenu osobu, nego voljeti nesavrsenu osobu savrseno!

Cokoladni bomboni. Ne. Cvjetni med. Ne. Sladoled od cokolade. Ne. Secer. Nema sanse. Je****, i dalje ne nalazim nista sto je sladje od tebe.

Covjek se budi najcistije duse koja ceka da ju oblikuje buduci dan. I zato priusti sebi da ti prvo "dobro jutro" pozeli onaj tko te voli.

Cuvaj me jer ja sam tvoje zrno pijeska u pustinji, ako me izgubis nikada neces me naci a svako ce ti liciti na mene.

Cuvaj me u malom kutku svog srca! Neka ti moje misli ne remete ni jedan trenutak zivota, a voli me tek toliko da znam da postojim!

Cuvaj moju sliku, srce te moje moli, jer kopija te gleda a original te voli.

Cvjeta ruza usred zita, ljubim onog koji cita, ljubi i ti onog tko salje, pa nek ruza cvjeta i dalje!!!

Da je zrno pijeska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog svijeta ne bi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim!!!

Da li da budem sretna jer si mi prijatelj ili da placem jer je to najvise sto ces mi ikada biti.

Da li znas koliko mi nedostajes? NE! Da li znas koliko mi znacis? NE! Da li znas koliko te volim? NE! Moras priznati da u zivotu za neke stvari NEMAS POJMA!

Da sam tihi povjetarac i da imam takvu moc, sletio bih na tvoj prozor da ti pozelim najlijepšu laku noc.

Da se sva mora svijeta razbiju u kapi, koliko bi ih bilo? Da se sve zvijezde svemira zbroje, koliko bi ih bilo? Ne znam, ali mojih poljubaca bi bilo vise.


Da si ti suza u mome oku nikada ne bi zaplakala od straha da te ne izgubim, a da sam ja suza u tvome oku polako bih kliznula niz tvoje lice da umrem na tvojim usnama...volim te ...


Da ti poklonim SRCE malo je, da ti poklonim VJECNOST kratka je, da ti poklonim ZIVOT bijedan je, da ti poklonim LJUBAV ne zelis je...ZATO TI EVO PUSA, CUVAJ SE!!!

Da ublazi BOL Bog je LJUBAV dao a da BOLI za to nije znao !!!

Daj mi 5 minuta i skrenit ces sa mnom s puta. Kad osjetis ljubav pravu za mnom ces izgubiti glavu..i sve moje sto te mami imat ces kad budemo sami..!!!!

Daj mi TVOJE USNE da na njima GORIM daj mi TVOJE SRCE vidis da te VOLIM, daj mi TVOJU LJUBAV neka bude moja, daj mi SEBE jer SUDBINA SAM TVOJA!

Žudno sam brojala i čekala taj dan,
da ga vidim,
da mu padnem u zagrljaj...
al taj dan nikad došao nije...
ništa nije kao prije...

Kad sam te prvi put ugledala,
Ni sebe više nisam prepoznala,
Jer takvo što nikad nisam osjetila,
Ni onakvim osmjehom nikom doletila.....
_________________
Nazad na vrh Ići dole
http://iloveyou.serbianforum.info
Perronita Chicita
Admin
Perronita Chicita


Broj poruka : 298
Datum upisa : 30.08.2008

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyPon Sep 01, 2008 1:39 pm

wow tnx
Nazad na vrh Ići dole
Angeel_of_life
Admin
Angeel_of_life


Broj poruka : 472
Datum upisa : 30.08.2008
Godina : 28
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyPon Sep 01, 2008 2:14 pm

nnc
Nazad na vrh Ići dole
http://iloveyou.serbianforum.info
H@RY

H@RY


Broj poruka : 343
Datum upisa : 21.09.2008
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyNed Sep 28, 2008 11:22 am

Extra
Nazad na vrh Ići dole
Angeel_of_life
Admin
Angeel_of_life


Broj poruka : 472
Datum upisa : 30.08.2008
Godina : 28
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyUto Okt 07, 2008 10:19 am

ma nego
Nazad na vrh Ići dole
http://iloveyou.serbianforum.info
$@kiss@#

$@kiss@#


Broj poruka : 131
Datum upisa : 31.10.2008
Godina : 29
Lokacija : love me

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyPet Okt 31, 2008 4:53 pm

wooow tnx
Nazad na vrh Ići dole
Angeel_of_life
Admin
Angeel_of_life


Broj poruka : 472
Datum upisa : 30.08.2008
Godina : 28
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptySub Nov 01, 2008 2:23 pm

niss
Nazad na vrh Ići dole
http://iloveyou.serbianforum.info
H@RY

H@RY


Broj poruka : 343
Datum upisa : 21.09.2008
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyPet Nov 07, 2008 3:19 am

namucis li se dok ovo napises
?????
Nazad na vrh Ići dole
Angeel_of_life
Admin
Angeel_of_life


Broj poruka : 472
Datum upisa : 30.08.2008
Godina : 28
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptySre Nov 12, 2008 8:57 am

ovo ja skidam sa interneta!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://iloveyou.serbianforum.info
H@RY

H@RY


Broj poruka : 343
Datum upisa : 21.09.2008
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptySub Nov 15, 2008 8:31 am

ti nisi tukad ja ovo sve pisem!!
Nazad na vrh Ići dole
H@RY

H@RY


Broj poruka : 343
Datum upisa : 21.09.2008
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptySub Nov 15, 2008 8:32 am

Hteo bih da sam cvet kraj puta,

a ti da naidjes kroz dolinu,

da me uzbere tvoja ruka

zanavek uzme me u svojinu.

Zelim i da sam vino rujno,

da ti potecem grlom belim,

pa,kad se slijem s tobom bujno,

tebe i sebe da iscelim.

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed :oops
Nazad na vrh Ići dole
bebica_mala

bebica_mala


Broj poruka : 315
Datum upisa : 11.09.2008

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyPet Dec 19, 2008 7:57 am

Mnogo je ljudi koji su u moj zivot usli slucajno. Jedan od njih si bio I ti. Ali tek na kraju kada je sve vec bilo gotovo, ja sam ostala sama I nista drugo nisam znala, osim plakati. Suvise mlada, sebe sam prepustila jakim emocijama, zavolela sam te, a mozda je za to bilo rano. Provedenih s tobom godinu dana na mom srcu su ostavili dubog trag, nevidljiv, ali tako bolan. Kao I svaka veza I nasa je imala uspone I padove. Bilo je onih dana, kada su drugi zavideli nasoj sreci,a I onih, kada nisu ni pozeleli da budu u nasoj kozi…. Tvoje oci su me uvek pratile, bile su za mene zvezda koja me kroz zivot vodila, I uvek sam im se vracala. I te ruke, nezni dodiri, slivali su se niz nasa tela, a mi smo ljubavlju bili vodjeni… Duge setnje kraj reke, Mesec koji nas je pratio, sve su to najlepsi trenutci nase ljubavi. Toliko smo jedno drugo voleli da ni slutili nismo, kako ce biti kada se rastanak priblizi. Ali dosao je I taj dan,da li tvojom ili mojom greskom sve se zavrsilo. Ostavio si me samu, kao malenu ladju na sred okeana bez igde ikoga… Cekala sam samo oluju koja bi me potopila. Kise koje bi me odvele u vecni san, ali osim bola u mom srcu I samoce, nista drugo nisam imala…Cekala sam danima tvoje pozive, nadala se da cu te jos jednom videti. Otisao si nepozdravivsi se, osim poruke na vratima nista drugo od tebe mi nije ostalo. Pitala sam sebe u ocaju “Da li si druge oci nasao, da li su te druge ruke mamile…?” Guseci se u suzama, skrhano telo moje utonulo je u san… Svanuo je novi dan. Sama sam,jos poneka suza na licu se caklela. I moj verni pas Arci je tuzno gledao u mene, tugu smo delili zajedno. U trenutku na vratima sobe pojavila se moja mati, u ruci je drzala dnevne novine, otvorena 13. strana, I clanak sa nazivom: “Za mene je rodjena, za nju umirem”. Drhtave ruke, oci pune suza, I nemo lice slusalo je reci koje je moja mati citala… …13.januara u Beogradu, bacivsi se pos voz, I.N. ostao je na mestu mrtav. Razlozi smrti su bili ocigledni, jer u svojim rukama drzao je sliku svoje bivse devojke, I papir na kojem su pisale reci: “S’tobom nasao sam srecu, ti si meni sudjena, pozeleti nikada drugu necu ti si za mene rodjena, a ja za tebe umirem…” Ophrvena bolom, briznula sam u plac,nekoliko dana nisam mogla doci k sebi. Osecala sam krivicu, bol I tugu, jer nisam znala zasto je to ucinio…Ali jos vise me je bolelo, sto njegove oci vodilje vise nikada necu videti, jer sam izgubila bice koje najvise volim. Shvatila sam koliko se dvoje mladih moze voleti, I da sve sto je lepo kratkog je veka… Sada pocinjem sve iz pocetka, ali na srcu nosim teret jak. Svake noci sanjam njegove oci, koje u meni rasvetle mrak.Svaki 13.januar od tada napolju padaju kise, nisi vise kraj mene, a volim te sve vise. Sada kada vise te nema tu, sama krecem na pocinak I budim se ujutru......
Nazad na vrh Ići dole
bebica_mala

bebica_mala


Broj poruka : 315
Datum upisa : 11.09.2008

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyUto Mar 10, 2009 1:11 pm

eto ljubavnog stiha.....
pa sta vi kazete?/
Nazad na vrh Ići dole
H@RY

H@RY


Broj poruka : 343
Datum upisa : 21.09.2008
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyNed Apr 05, 2009 9:28 am

super jeee,......a ovo kako vam se cini?
Ništa na svijetu ne čini tako sretnim kao sanjarenje.
Auguste Rodin

Nema stvorenja bez LJUBAVI, ni prave ljubavi bez LJUBOMORE, ni
ljubomore bez VARANJA, ni varanja bez RAZLOGA!!!!

Ne veruj nitkom više nego samom sebi.

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Teško je znati da netko govori istinu kad ti znaš da bi na njegovom
mjestu lagao.

Nije sretan onaj tko puno ima, sretan je onaj tko malo treba.

I najsporiji sa ciljem su brži od najbržih bez cilja.

S ljubavlju je isto kao i sa sjenom ; ako za njom trčiš, dostići je
nećeš nikada. No, samo joj okreni leđa, ona će te zauvijek slijediti.

Ako voliš nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti!

Ne vjeruj partneru koji nikada ne zatvara oči kada te ljubi.

Čovjek ispravno vidi srcem; ono što je bitno, oku je nevidljivo.

meni su ove izreke opmogle da shvatim puno chega,nadam se da ce i vama posluzhiti..izvinjavam se shto me nije bilo dugo..pozdravljam sve

Objavio/la yenny u 14:24, 11 komentar(a), print, #
14.04.2006.
Naše prijateljstvo?

Posadit ću dvije ruže,neka rastu nek` se druže.U znak prijateljsva među nama neka cvjetaju godinama..

To je bilo za moju najbolju prijateljicu "Elmu"..
Objavio/la yenny u 13:37, 6 komentar(a), print, #
08.04.2006.
Moj princ na bijelom konju?

Zgažene duše, srca lomljenog hiljadu puta, očiju sa milion isplakanih suza, usana sa toliko nedorečenih riječi, bez daha, bez osmijeha iskrenog, bez pogleda toplog - tražim ga... ili čekam?! NJEGA, koji će mi donijeti radost u život, NJEGA, koji će promijeniti navike, NJEGA, koji će me imati u potpunosti, u cjelosti, koji će me dobiti podatno, toplo, nježno, iskreno.

Čekam ga da dođe na vrata srca mog, da zavlada cijelim mojim bićem, da me veže lancima za svoje srce, čekam ga - tog princa iz snova, iz mašte.

Nije savršen, jer savršenstvo ne postoji; nije idealan, jer ideala nema. Jednostavno, čekam ga, ma kakav da je, čekam NJEGA, s kim ću podijeliti svoj život, svoje mane, jer ih imam i ja, čekam NJEGA, s kim ću se savršeno uklopiti u mozaik života.

Čekam ili tražim?!

Svejedno, on mora doći, on će čuti moj glas i pojaviti se da utješi ranjeno srce, da zagrli skrhano telo, da poljubi vrele usne. Tražim njegov lik u plavetnilu neba, u zelenilu gora, u prozirnim daljinama. Tražim osmijeh njegov, oči njegove, glas... Čekam princa da dođe i poljupcem me probudi - ne iz sna, nego iz iščekivanja...
Nazad na vrh Ići dole
bebica_mala

bebica_mala


Broj poruka : 315
Datum upisa : 11.09.2008

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptyNed Apr 05, 2009 11:05 am

extra je...
Nazad na vrh Ići dole
H@RY

H@RY


Broj poruka : 343
Datum upisa : 21.09.2008
Lokacija : BP

Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... EmptySre Apr 08, 2009 1:11 am

znam......
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubavni stihovi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavni stihovi...   Ljubavni stihovi... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubavni stihovi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
LOVE :: ZABAVA :: Ljubaw-
Skoči na: